O naszym projekcie

Działamy przede wszystkim jako podcast. Zwykłe Second Hand News realizujemy we współpracy z Radiem Sfera z toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W każdy roboczy wtorek o 21.15 w  niecałe 30 minut chcemy dać Wam pełen ogląd na to, co się wydarzyło, abyście nie tylko wiedzieli, ale także rozumieli. Udowadniamy, że to, co tradycyjne media opisują nudnym, niezrozumiałym językiem, jest tak naprawdę proste i interesujące. Cotygodniowe odcinki publikujemy też na naszej stronie pod TYM adresem.

Do niedawna działaliśmy tylko na łamach uniwersyteckiego radia, teraz dzięki stronie możemy dać Ci jeszcze więcej z siebie i w ten sposób powstał dodatkowy cykl podcastów – SHN+. Dłużej, luźniej i bez tematów tabu. W plusach będziemy mówić nie tylko o tym, co najważniejsze, ale przede wszystkim tym co naszą załogę interesuje najbardziej. Dywagacje na temat wpływu destabilizacji Gambii na ceny orzeszka ziemnego, naprawdę ostre wypowiedzi członków różnych środowisk politycznych czy też niczym nieskrępowana frustracja spowodowana poczynaniami polityków. Na to wszystko jest miejsce w SHN+, które znajdziesz TUTAJ.

Second Hand News to też felietony. Każdy z nas zaczynał od pisania i do tego chcieliśmy wrócić. W ten sposób powstał cykl Polityczny Spleen Piotrka, który jest przedłużeniem zawieszonego bloga Toruński Spleen. Z kolei Adam stawiał na lekkie teksty stąd “Zbiór felietonów pisanych z myślą o ludziach długo siedzących w łazience”. Michał to nasz specjalista od wschodnich krain z shn-owego nadania, stąd nie dziwi, że zdecydował się  na swoje “Tu Radio Erewań!”. Wszystkie felietony znajdziesz W TYM MIEJSCU.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *